Zasady strategii. Bill Gates, Andy Grove i Steve Jobs. Pięć ponadczasowych lekcji

Michael A. CusumanoDavid B. Yoffie Wydawnictwo: Rebis biznes, finanse
Strategy Rules. Five Timeless Lessons from Bill Gates, Andy Grove and Steve Jobs.
Bożena Jóźwiak
Rebis
Bill Gates Andy Grove Steve Jobs Microsoft Intel Apple Dolina Krzemowa strategia zarządzanie przywództwo
biznes, finanse
Bożena Jóźwiak

Okładka książki Strategia judo.  Jak obrócić silne strony konkurentów na swoją korzyść Mary Kwak, David B. Yoffie
4,0
Strategia judo... Mary Kwak, David B....