Okładka książki Sekrety bitcoina i innych kryptowalut. Jak zmienić wirtualne pieniądze w realne zyski
Dominik Homa Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
Helion
2015-01-01
2015-01-01
Bitcoin Blockchain kryptowaluty

Okładka książki Bitcoin. Złoto XXI wieku Karol Kopańko, Mateusz Kozłowski
Ocena 5,1
Bitcoin. Złoto... Karol Kopańko, Mate...
Okładka książki Biznes to nie bajka. Albo jak na 1000 sposobów pogmatwano proste sprawy z życia firmy Steve Rivkin, Jack Trout
Ocena 7,7
Biznes to nie ... Steve Rivkin, Jack ...

Jeśli ktoś jest laikiem i chce poznać podstawy tego czym jest Bitcoin, protokół blockchain oraz jakie zalety/wady daje korzystanie z tej kryptowaluty to pozycja jak najbardziej się nadaje "na start".

Jednak nawet biorąc pod uwagę wszystko powyższe to bez przesady - całkiem spory fragment to poradniki jak zakładać portfel (okraszone miliona zrzutami ekranu), jak wyglądają bankomaty BTC itp. Z jednej strony to dobrze, że autor stara się opisać wszystko, co mu przyjdzie do głowy, ale z drugiej skupianie się na tak skrajnie podstawowych sprawach to moim zdaniem przesada.