Warren Buffett inwestuje jak dziewczyna. Dlaczego powinieneś iść w jego ślady?

LouAnn Lofton Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MT Biznes
MT Biznes
biznes, finanse

Książka bardzo dobra na początek dla osób, które zaczynają swoją przygodę z rynkiem kapitałowym.

Zwrócono w niej uwagę na najważniejsze zasady "inwestowania w wartość".

Z własnego doświadczenia wiem, że się sprawdzają ;)

Bardzo ciekawa książka o inwestowaniu w wartość (czyli inwestowaniu w sposób, w który inwestuje Warren Buffett). Książka pokazuje, jak ważne są pewne cechy w 'byciu inwestorem' i że sukces w inwestowaniu to duża kwestia samego charakteru, a nie intelektu. Jeśli inwestujesz na giełdzie lub chcesz inwestować i szukasz czegoś, co otworzy Ci trochę oczy i da trochę inne,...

Czytam każdą książkę gdzie w tytule jest Warren Buffett. Książka rzuca trochę nowego światła na inwestowanie w stylu kobiet tj. bardziej ostrożne, przemyślane, można przeczytać, ciekawa pozycja.

Książka nie dość, że pięknie wydana, to jeszcze bardzo dobrze napisana. Obawiałam się, że w środku znajdę więcej propagandowego bełkotu podkoloryzowanego ideologią feministyczną - nic z tych rzeczy. Panowie powinni koniecznie przeczytać. Panie interesujące się inwestowaniem w wartość firm także. Zasady tu opisane są uniwersalne i nie tyle wiążą się z taką czy inną płcią...

• Biznes
  • Chcę przeczytać (Inwestowanie)
  • Ekonomia
  • ! BŚ