Warren Buffett inwestuje jak dziewczyna. Dlaczego powinieneś iść w jego ślady?

Okładka książki Warren Buffett inwestuje jak dziewczyna. Dlaczego powinieneś iść w jego ślady? LouAnn Lofton
LouAnn Lofton Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
MT Biznes

Książka bardzo dobra na początek dla osób, które zaczynają swoją przygodę z rynkiem kapitałowym.

Zwrócono w niej uwagę na najważniejsze zasady "inwestowania w wartość".

Z własnego doświadczenia wiem, że się sprawdzają ;)

Zwrócono w niej uwagę na najważniejsze zasady "inwestowania w wartość".

Z własnego doświadczenia wiem, że się sprawdzają ;)

Bardzo ciekawa książka o inwestowaniu w wartość (czyli inwestowaniu w sposób, w który inwestuje Warren Buffett). Książka pokazuje, jak ważne są pewne cechy w 'byciu inwestorem' i że sukces w inwestowaniu to duża kwestia samego charakteru, a nie intelektu. Jeśli inwestujesz na giełdzie lub chcesz inwestować i szukasz czegoś, co otworzy Ci trochę oczy i da trochę inne, spokojniejsze spojrzenie na inwestowanie, to warto przeczytać tą książkę.
Pamiętaj, w inwestowaniu liczy się cierpliwość i rozumienie tego, w co wkłada się swoje pieniądze. :)

Czytam każdą książkę gdzie w tytule jest Warren Buffett. Książka rzuca trochę nowego światła na inwestowanie w stylu kobiet tj. bardziej ostrożne, przemyślane, można przeczytać, ciekawa pozycja.

Książka nie dość, że pięknie wydana, to jeszcze bardzo dobrze napisana. Obawiałam się, że w środku znajdę więcej propagandowego bełkotu podkoloryzowanego ideologią feministyczną - nic z tych rzeczy. Panowie powinni koniecznie przeczytać. Panie interesujące się inwestowaniem w wartość firm także. Zasady tu opisane są uniwersalne i nie tyle wiążą się z taką czy inną płcią inwestora, co po prostu ze zdrowym rozsądkiem.

Pełna recenzja: http://kobiecefinanse.pl/warren-buffett-inwestuje-jak-dziewczyna-dlaczego-powinienes-isc-w-jego-slady/

• Finanse
  • Biznes