Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 36.52 zł

Połów

Patronat LC
Ove Løgmansbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Vestmanna (tom 2) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo Dolnośląskie
niebezpieczeństwo poszukiwanie przestępstwo thriller Wyspy Owcze wyścig z czasem zabójstwo zaginięcie
Vestmanna (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Ślady zbrodni

Oficjalne recenzje i

Za mgłą zmowy milczenia

Link do recenzji

Gdyby nie informacja na okładce, że Ove to Pan Remigiusz byłoby znacznie lepiej! Poza tym, nie jestem fanem książek bardzo popularnych (taka przypadłość), ale klimat chłodu, mgły, szarości, wzburzonego morza, wilgoci i tajemnicy, która krąży w powietrzu jest naprawdę świetny. Polecam!

Trudno uwierzyć, że tę i pozostałe książki z cyklu napisał Mróz. Nie ten sposób prowadzenia akcji, postaci trochę mało wyraziste, ale przede wszystkim brak humoru! Jakby się dopiero wprawiał w pisanie. I długimi momentami, zwłaszcza na początku każdej z książek z tego cyklu, wieje nudą. Potem akcja się rozkręca, ale gdzie jej do serii z Forstem, Chyłką, czy Zaorskim.

Mróz pod pseudonimem!uwielbiam go! Dla mnie super książka jak i cała seria. Ciekawa historia. Ciekawi bohaterowie. Niczym nie ustępuje najlepszym szwedzkim czy norweskim autorom.

Troche przegadana tą część.

Bardzo pozytywnìe odbieram serię z wysp owczych. Na tyle że czasem wchodzę w Google maps i patrzę jak ten krajobraz,miejsca, wyspy wyglądają. Co do samej części albo jej końcówki, zdziwiłam się ze nie było dramatu z nieodnalezieniem Hal'a. W sumie jak na Mroza końcówka nie była taka wciskajaca w fotel. Wydaje mi się że początek 3 części będzie za to mocny. Zobaczymy,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pierwsz aczeac bardziej mnie wciągnęła

Na półkach: , , , ,

Fala popularności książek autora i jego osławione nazwisko skutecznie zniechęcały mnie do sięgnięcia po cokolwiek spod jego pióra (klawiatury).
Przyznaję, niesłusznie.
Może nie stanę się od razu mrozomaniaczką, ale od czasu do czasu z pewnością i dla urozmaicenia...

Mnie się podobało, tym bardziej, że ładnie przeczytał Pan Marek Kalita.
Polecam.

Drugą odsłona niewątpliwie ciekawsza od pierwszej części końcówka zaskakuje ,choć miałem cień wątpliwości , i nie pomyliłem się , nie zdradzam ,polecam cały cykl Vestmana.

Lepsza cześć niż z pierwsza. Czyta się bardzo szybko, a opisy Wysp Owczych tylko potęgują chęć by nie odkładać tej książki w ogole. Plus za ciekawy spisek oraz brak wyjaśnienia zagadki z poprzedniego tomu. Zapowiada się ciekawe i emocjonujące zakończenie serii.

Po kolejnej 8czesci Hylki powiedziałem sobie ze koncze z Mrozem bo uwazam ze autor obniza poziom i stawia na klosc.po tym jaką meczarnie odbylem czytajac polów z pewnoscia Mroza juz nie dotkne.autor ucieka sie do pisania pod innym nazwiskiem by przyciagnąć takich jak ja i to byl ostatni raz .

2 786
    1 144