Sprawdzone metody w edukacji specjalnej i włączającej

Okładka książki Sprawdzone metody w edukacji specjalnej i włączającej David Mitchell
Okładka książki Sprawdzone metody w edukacji specjalnej i włączającej
David Mitchell Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Harmonia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Grupa Wydawnicza Harmonia
2016-01-01
2016-01-01

Super książka. Polecam szczególnie nauczycielom. Co prawda książki nie przeczytałam całej, tzn. wszystkich strategii, zaledwie pięć, które potrzebowałam do studiów, ale napewno wrócę do tej książki gdyż opisane są tam ciekawe, nowoczesne metody w edukacji które chciałabym wykorzystać w swoim zawodzie.

Dodaj cytat z książki Sprawdzone metody w edukacji specjalnej i włączającej