Jak wydobyć się z depresji? Wydanie 6

Sue Atkinson Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2016-01-01

Należę do grupy ostatniej.
Wokół mnie funkcjonuje wiele osób z depresją. Jedni z niej wychodzą, inni na nią zapadają, jeszcze inni zmagają się z nią w formie przewlekłej, a wielu już nie ma. Wybrali śmierć. To choroba cicha, niestety, nadal wstydliwa. Sięgnęłam po tę książkę dla moich dwóch, chorujących od dawna koleżanek, które sobie bardzo cenię. Chciałam je zrozumieć....

Lekka, trochę jakby poradnik. Nie wiem czemu, zamieszczone motywacyjne cytaty podobały mi się na początku później zaczęły mnie męczyć. Nie nazwałabym tego typowym poradnikiem, nie skarbnicą informacji, ale ma coś w sobie co podnosi człowieka na duchu.Piszę ten komentarz z perspektywy osoby posiadającej bliską osobę zmagającą się z depresją.

Jak na mój gust: za dużo słów za mało treści, niestety.

• W kolejce
  • Do kupienia