Teraz ja! Czyli jak zbudować poczucie własnej wartości

Sue Atkinson Wydawnictwo: Zysk i S-ka poradniki
83-60563-92-6
Zysk i S-ka
rozwój osobisty poczucie wartości życie
poradniki
83-60563-92-6
rozwój osobisty poczucie wartości życie

Książka przedstawia temat krótko i treściwie. Praktyczne ćwiczenia wspierające w walce z niską samooceną i złym samopoczuciem.

Byłam dosyć sceptycznie nastawiona do poradnika z serii Olivia (nie czytam tego typu magazynów), zostałam jednak mile zaskoczona. Jest to lekka i przyjemna lektura, a każdy rozdział zakończony jest praktycznymi ćwiczeniami, które mają pomóc nam zrozumieć początki naszej niskiej samooceny i doprowadzić do zbudowania stabilnego poczucia własnej wartości. Oprócz tego autorka...

• Podarowane znajomym
  • Psychologia