Uzdrawiająca moc spowiedzi

Lord, Have Mercy. The Healing Power of Confession
religia
Jan J. Franczak
duchowość spowiedź

Świetna książka do głębszego zrozumienia sakramentu pokuty. Otwiera oczy na istotę nie tylko sakramentu ale też codziennego ducha pokuty. I nie chodzi tu o "cierpietnictwo". Jak zwykle u Hahna rozważania głęboko osadzone w Biblii.

Istotny wycinek (nt. zmieniania spowiednika): "jeśli tak robimy, nie szukamy tak naprawdę nowego spowiednika, szukamy nowego boga i to takiego, który uzna nasz punkt widzenia na temat moralności. To konsumpcjonizm w swojej najśmiertelniejszej postaci." s.162

• 2020
  • Nie posiadam

Dodaj cytat z książki Uzdrawiająca moc spowiedzi