Uzdrawiająca moc spowiedzi

2015-01-01
2015-01-01
Jan J. Franczak
duchowość spowiedź

Istotny wycinek (nt. zmieniania spowiednika): "jeśli tak robimy, nie szukamy tak naprawdę nowego spowiednika, szukamy nowego boga i to takiego, który uzna nasz punkt widzenia na temat moralności. To konsumpcjonizm w swojej najśmiertelniejszej postaci." s.162

Świetna książka do głębszego zrozumienia sakramentu pokuty. Otwiera oczy na istotę nie tylko sakramentu ale też codziennego ducha pokuty. I nie chodzi tu o "cierpietnictwo". Jak zwykle u Hahna rozważania głęboko osadzone w Biblii.

Dodaj cytat z książki Uzdrawiająca moc spowiedzi