Dyskusje o książce Milion małych kawałków

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki, które czytamy z zapartym tchem.
Dzieci Ireny Sendlerowej czytałam nie raz :) świetna książka
26 tyg. temu
Żałuję, że przeczytałam/em.
Żałuję przeczytania tych wszystkich dupnych tomików poezji wydanej w Ridero. Takiego poziomu żenady nie doświadczyłam w żadnej innej sytuacji w życiu.
2 lata temu
Książki o narkotykach
Witam kiedyś czytałam taką książkę dziennik narkomanki ale niedtety nie mogę jej nigdzie znaleźć o ile dobrze tytuł kojarzę. Czy ktos może mi pomóc? Jedynie kojarzę że na ostatniej stronie był list Anny do przyjaciółki że niestety nie daje rady że przeprasza ja ze nie umie tak żyć
3 lata temu
Gra dla oczytanych
W czasie tych ustawicznych zamieszek królowie Blefusku często przez posłów swoich oskarżali nas o zbrodnie, jakbyśmy kardynalne pogwałcili przykazania naszego wielkiego proroka Lustroga, objawione w pięćdziesiątym czwartym rozdziale Brundrecalu (to jest ich Alkoranu), co jednak, myślę, jest tylko przekręceniem tekstu, którego słowa brzmią: ,,Wszyscy wierni tłuc będą jaja z...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Lipiec 2017 )
Jeszcze kilka lipcowych nabytków: z biedronki  Piernikowe makabreski Piernikowe makabreski  Wojny kozackie Wojny kozackie z kiosku  Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie
6 lata temu
Książkowe stosiki, czyli co ostatni zakupiliśmy/wypożyczyliśmy (maj 2015)
Kiedy ja na to czas znajdę ??!!! :) Kupione okazyjnie za jedyne 10 zł za sztukę :)  Gildia magów  Nowicjuszka  Wielki Mistrz  Złodziej dusz  Bogowie muszą być szaleni  Zwycięzca bierze wszystko
8 lata temu
Pokazuje 6 z 27