Sezonowe słodkości

Insignis
kulinaria, przepisy kulinarne
Przemysław Kryniewicz

Na półkach: , , , ,

Już jakiś czas temu kupiłam tę książkę, ponieważ u nas w rodzinie uwielbiamy piec i przede wszystkim smakować różnego rodzaju babeczki/muffinki/cupcakesy jak zwał tak zwał.

Prawda stara jak świat mówi, że je się oczami i dlatego książka kucharska powinna mieć piękne zdjęcia potraw czy wypieków, które można przyrządzić z przepisów w niej zamieszczonych.
Pozycja ta chociaż...

• 2016
  • Kulinaria
  • Lifestyle&food
  • Przeczytane w 2015
  • Domowa biblioteczka
  • Kuchnia
  • Moje półki II

Dodaj cytat z książki Sezonowe słodkości