Burned

Okładka książki Burned Jordan Marie
Okładka książki Burned
Jordan Marie Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Devil''s Blaze MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Devil''s Blaze MC (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-05-10
2016-05-10
MC Action & Adventure Erotica Erotic Suspense

To jest to co ostatnio przypadło mi do gustu i czytam:))„Burned" to druga książka z serii Devil's Blaze MC Jordana Marie. To historia Katie i Huntera/Torcha. Pełne emocji uczucie, historia miłości Katie i Torcha jest trudna. Kat i jej siostra Beth z córką Gabbi uciekają przed rodziną z MC i Skullem(ojcem Gabbi),poruszając się ciągle unikając niebezpieczeństwu. Jedna noc z Torchem/Hanterm zatrzymuje wszystko i powoduje, że Kate zostaje złapana, czego nie spodziewała się, i że Torch pochwyci również jej serce. Jeśli szukasz szybkiego czytania w szybkim tempie z dominującymi samcem alfa, który w końcu spotyka się ze jego zapałką, fabuła pełna niebezpieczeństw, niepokoju i sympatycznej, sarkastycznej kobiety, to jest dla ciebie. Przeczytaj.Ja czekam na następny tom w wersji PL.

Polecam...

Polecam...

2058

Kat:

On jest bardzo złym mężczyzną. Nie ma w nim nic dobrego...
Chyba, że liczyć rzeczy które robi mi pod kołdrą. To są dobre rzeczy, bardzo dobre.
Wszystko poza tym jest w nim złe do szpiku kości.
Jedna noc pijanego i niesamowitego seksu powinna być końcem - zwłaszcza gdy budzę się sama w łóżku.
Do czasu, gdy pojawia się na moim progu z kajdankami. Nienawidzę go za to, co robi. Szkoda, że moje ciało nie może mu się oprzeć.

Torch:

Ona ma ciało, które zmusza faceta do błagania. Musiałem ją mieć.
Nie zdawałem sobie sprawy, że włożenie w nią fiuta będzie narkotykiem - takim którego w kółko pragnę.
Przeszłość Katie przyprowadza mnie pod jej drzwi. Powinienem odejść. Nie mogę.
Mój Prezes kazał mi wykonać tą robotę i technicznie rzecz biorąc, właśnie to robię. Wykonuję ją przy ścianie, pod prysznicem, na blacie kuchennym, na stole i okazjonalnie nawet w łóżku.
Gorąco między nami jest intensywne i palące jak goły płomień.
Nie mogę odejść, nawet dla Prezesa, mężczyzny za którym przysięgałem pójść do piekła.
Ostrzegałem ją, że nie jestem niczyim szczęśliwym zakończeniem. Jestem zbyt mroczny.
Jestem bardziej jak koszmar.
Wybrała igranie z ogniem. Do diabła, ja też.
Teraz jest już za późno, teraz obydwoje SPŁONIEMY.

Kat:

On jest bardzo złym mężczyzną. Nie ma w nim nic dobrego...
Wszystko poza tym jest w nim złe do szpiku kości.
Do czasu, gdy pojawia się na moim progu z kajdankami. Nienawidzę go za...

Książka fajna, bardzo szybko i przyjemnie się czytało. Niestety z klubem MC jest mało wspólnego, natomiast jest gorrrąco😉 przez większość stron opisane są perypetie łóżkowe Katie i Torcha 😁 Ale za to zapowiada się ciekawie kolejna część

Druga część opowiada znajomość Katie i Huntera;)
Chłopak nawet się nie spodziewał z kim ma do czynienia i co w niego uderzyło:)
Warci siebie nawzajem dzikusy :D
Polecam!

Druga część opowiada znajomość Katie i Huntera;)
Chłopak nawet się nie spodziewał z kim ma do czynienia i co w niego uderzyło:)
Warci siebie nawzajem dzikusy :D
Polecam!

Więcej :D!!!!

Więcej :D!!!!

I dopiero teraz zrobiło się ciekawie. Kolejny tom powinien rozwali system! Poczekamy na.

• Romans

Dodaj cytat z książki Burned