Sway

Adriana Locke Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Landry Family (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Landry Family (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Jak to dobrze że niektórzy autorzy tego typu książek mają coś więcej do przekazania czytelnikowi niż tylko nowe pozycje w kamasutrze ;-) Jest to powieść bardziej obyczajowa ale tylko dla dorosłych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie : dziki seks, miłość, oddanie, zrozumienie... ale jest to przesłanie - by żyć i postępować według własnych reguł i sumienia.

"Everything comes at a cost.
Sometimes even for love, it's a price too steep to pay."

Adriana Locke jest dla mnie dość nowa postacią w kręgu czytelniczym. Porwała mnie w swojej powieści "Sacrifice" potem spróbowałam co ma do zaproponowania w "Wherever It Leads" i wtedy rzuciło mi sie w oczy, że w przeciwieństwie do wielu innych autorek typowych romansów, jej książka mimo...

• Po angielsku
  • Po angielsku 🇺🇸