Sway

Okładka książki Sway
Adriana Locke Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Landry Family (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Landry Family (tom 1)
Sway
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-05-12
Data 1. wydania:
2016-05-12
angielski

Jak to dobrze że niektórzy autorzy tego typu książek mają coś więcej do przekazania czytelnikowi niż tylko nowe pozycje w kamasutrze ;-) Jest to powieść bardziej obyczajowa ale tylko dla dorosłych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie : dziki seks, miłość, oddanie, zrozumienie... ale jest to przesłanie - by żyć i postępować według własnych reguł i sumienia.

"Everything comes at a cost.
Sometimes even for love, it's a price too steep to pay."

Adriana Locke jest dla mnie dość nowa postacią w kręgu czytelniczym. Porwała mnie w swojej powieści "Sacrifice" potem spróbowałam co ma do zaproponowania w "Wherever It Leads" i wtedy rzuciło mi sie w oczy, że w przeciwieństwie do wielu innych autorek typowych romansów, jej książka mimo...

• Po angielsku
  • Romans/Erotyk 😈💏