Okładka książki Historyczne i współczesne stosunki międzynarodowe. Amerykanie - Kubańczycy - Japończycy - Czeczeni
Edyta NajbertKamil Pietrasik Wydawnictwo: E-bookowo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
E-bookowo
2016-01-18
2016-01-18
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wielowymiarowy aspekt kryzysu w teorii i praktyce Edyta Najbert, Tadeusz Pietras, Kasper Sipowicz
Ocena 0,0
Wielowymiarowy... Edyta Najbert, Tade...
Okładka książki Dogoterapia Edyta Najbert, Tadeusz Pietras, Kasper Sipowicz
Ocena 7,8
Dogoterapia Edyta Najbert, Tade...