Miłosz Brzeziński Wydawnictwo: Instytut Kreowania Skuteczności poradniki
Instytut Kreowania Skuteczności
produktywność efektywność zmiany motywacja silna wola otoczenie samokontrola nawyki stres
poradniki
2016-05-18

Zdecydowanie warto przeczytać. Merytoryczna, treściwa. Natomiast, warto notować niektóre informacje z tej książki, to wzmacnia jej potencjał.

Przeczytałem 2 razy, raz wysłuchałem audiobooka! Myślę, że mówi to wiele o tym, jak oceniam tą pozycję.
Według mnie ta książka, a przynajmniej jej fragmenty powinny być czytane w szkole - nie wszystko zależy od nas, jesteśmy dużo bardziej sytuacyjni niż nam się wydaje, gdy czujemy się źle, to może jesteśmy głodni, niewyspani lub chorzy - to kilka "mądrości", których...

Autora pierwszy raz usłyszałam w radio kiedy kontrowersyjnie wypowiadał sie o standardowych metodach szkoleniowych, w specyficzny sposób zrobił reklame swojej książki, może nawet to była antyreklama. Dzieki Legimi przeczytałam ją i jestem pod wrażeniem, sposobu przedstawiania wiedzy, spojrzenia i przede wszystkim badan popartych u źródła. Polecam tę lekturę zwłaszcza tym,...

Można czytać i czytać i odkrywać ja na nowo. Lekko napisana. Jedyne czego mi brakuje to źródeł.

Książkę tę jest mi bardzo trudno ocenić, bo jest jednocześnie ciekawa, ale i.. no właśnie. Bardzo trudno mi się ją czytało, zwłaszcza jakieś pierwsze 200 stron. Potem było już całkiem z górki, jakby autor nauczył się po czasie lepiej i bardziej logicznie wiązać poszczególne sprawy, o których opowiada. Początek zawiera bardzo wiele zbędnych, nic nie wnoszących, pustych zdań,...

Na Miłosza trafiłem przez podcasty w internecie i byłem zafascynowany jego sposobem przekazu treści :) Kto tego Pana chociaż raz miał okazję posłuchać to wie o co mi chodzi. Gość, który w końcu zrozumiał jak ważne jest również opakowanie treści, które emituje w świat :) Wracając do meritum - po jego pocastach obiecałem sobie kupić chociaż jedną jego pozycje i się nie...

Zawiera niezłe smaczki i jest zdecydowanie zbyt długa.

Po lekturze tej książki mogę stwierdzić, że nie zawsze warto rezygnować z czytania, jeśli początek nam nie odpowiada. W tym przypadku nie mogłam przyzwyczaić się do dużej ilości przykładów amerykańskich badań i ogólnego chaosu w rozdziałach. Jednak ogólnie dało się uchwycić główną myśl i niebanalne przedstawienie pomysłów na poprawę efektywności pracy. Na pewno warto...

Rewelacyjna książka. Napisana z humorem. Pełna ciekawych anegdotek i wyników badań. Zupełnie inne podejście do zmiany i rozwoju osobistego.

Świetna książka napisana w zabawny sposób, podaje przykłady z życia wzięte i dodaje do nich komentarz odnoszący się do badań naukowych. Taka mała encyklopedia psychologii codzieności :)

Dyskusje

• 2019
  • Rozwój osobisty
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • Audiobooki
więcej mniej

Miłosz Brzeziński Wy wszyscy moi ja. Czyli nowe podejście do produktywności, wprowadzania zmian w życiu i budowania własnej efektywności Zobacz więcej