Sprawa Polsko-Żydowska

Okładka książki Sprawa Polsko-Żydowska
Władysław Studnicki Wydawnictwo: Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski
2011-01-01
2011-01-01

Książka bardzo dobrze opisuje tytułowy problem. Autor posiada niezwykłą wiedzę i rozpatruje wszystkie możliwości. Autor na początku zaznacza "Jeżeli antysemityzm jest to nienawiść, wstręt i pogardą względem Żydów, to antysemitą nie byłem i nie jestem". Przeczytałem i zgadzam się z tym.

Dodaj cytat z książki Sprawa Polsko-Żydowska