Miłość nam wszystko utrudni. Niezapomniana noc

Okładka książki Miłość nam wszystko utrudni. Niezapomniana noc
Kat Cantrell Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Happily Ever After, Inc. (tom 1) Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Happily Ever After, Inc. (tom 1)
Harlequin Gorący Romans Duo
That night with the CEO. Matched to a billionaire
HarperCollins Polska
2016-03-31
2016-03-31
9788327619655
Julita Mirska, Krystyna Rabińska
firma skandal romanse uczucia wizerunek kariera miłość dom rodzina

Okładka książki Plaża, słońce, seks. Sypiając z szefem Barbara Dunlop, Erin McCarthy
Ocena 6,1
Plaża, słońce,... Barbara Dunlop, Eri...
Okładka książki Kochanek na pocieszenie. Nie mogę cię zapomnieć Andrea Laurence, Tanya Michaels
Ocena 5,9
Kochanek na po... Andrea Laurence, Ta...

"Niezapomniana noc" Booth Karen
Kampania wizerunkowa Adama to dla Mel szansa na odbudowanie firmy po odejściu wspólnika. Wszystko się jednak komplikuje, gdy oboje nie potrafią utrzymać rąk przy sobie.
"Miłość nam wszystko utrudni" Cantrell Kat
Główna bohaterka to ideał kobiety, piękna, mądra i przede wszystkim cierpliwa. Jedynym problemem jest Leo, który każdą sytuację potrafił skomplikować.

"Niezapomniana noc" Booth Karen
"Miłość nam wszystko utrudni" Cantrell Kat