Rekiny biznesu w mediach. Sztuka kreowania profilu publicznego

Aleksandra Ślifirska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN biznes, finanse
Wydawnictwo Naukowe PWN
marka osobista profil publiczny biznes ekonomia popularnonaukowa wywiad
biznes, finanse
marka osobista profil publiczny biznes ekonomia popularnonaukowa wywiad

Długo szukałam profesjonalnej, ale zarazem ciekawej książki o budowaniu profilu publicznego. Większość pozycji była kalką utartych sloganów, nie wyróżniała się niczym oryginalnym. „Rekiny biznesu w mediach” to książka bardzo praktyczna i inspirująca. Opiera się na wiedzy osób pracujących w branży, mających doświadczenie, charyzmę i silną oraz rozpoznawalną markę. To...

• Książki z Trójki
  • Zrecenzowane