Bajki o pieskach

literatura dziecięca
Wydawnictwo SBM
2015-01-01
2015-01-01
bajki pies psy dla dzieci

Pieski mieszkają w wielkim gospodarstwie które jest ich światem, gdzie przeżywają niezwykłe przygody. Poznają mieszkańców całego obejścia i miewają różnych gości. Dwustronicowa historia dotyczy zawsze jednej przygody. Przechodzimy z pieskami przez pory roku oraz różne zjawiska atmosferyczne. Dlatego pieski bawią się z bałwankiem, szukają wiosny, zjeżdżają po tęczy i rozmawiają z chmurkowymi owieczkami. Również szukają kropki dla biedronki, bawią się z krasnalami ogrodowymi i spędzają święta z Piernikowymi Ludzikami. Okaże się również, że Strach na wróble nie jest taki straszny a jedynie samotny.
Sami przyznacie, że zwierzątka poznają wiele nowych rzeczy i zachowań. Muszą przeprosić za złe zachowanie i dostają nauczkę za dokuczanie. Zyskują jednak nowych przyjaciół i nie odpuszczają żadnej szansy na świetną zabawę. Ciągle są ciekawe świata i trzymają się razem ze swoim rodzeństwem. Dzięki przyjacielskim mieszkańcom farmy dowiadują się wielu rzeczy i uczą się świata.
Cała opinia i zdjęcia:

• Cztery 🐾 dla 👧👦
  • Bajki
  • Dziecięce
  • Dla Synka
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Bajki o pieskach