Opowieści wrocławskie

8387320005
Sudety
powieść historyczna
8387320005

Mało znana książka i autor, można powiedzieć, że książka jest specyficzna dla regionu Dolnego Śląska. Opis Wrocławia historia. ludzie, którzy budowali miasto.
Wrocław miasto stu mostów, wspaniałych zabytków, które warto odwiedzić i zagłębić się w historię miasta.
Umieściłem tą książkę, bo warto czytać, poznawać i promować miasto.

• Vratislaviana
  • Globtroter
  • Mosty
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Opowieści wrocławskie