Kup teraz - 9 ofert w cenie od 22.69 zł do 31.40 zł

Nie do wiary!

Zuzanna Jędrzejewska Wydawnictwo: Czwarta Strona Seria: seria z babeczką literatura piękna
Czwarta Strona
literatura polska
literatura piękna
seria z babeczką
literatura polska

Ciekawa ksiażka, przyjemna niczym komedia romantyczna. Wciagajaca, lekko sie ją czyta. Opisuje losy 3 koleżanek. Z tą książką można spędzić miłe popołudnie. Polecam i pozdrawiam :)

Podobała mi się, dobra na lato, ale za chiny nie pamiętam o czym :D

Lekka, zabawna i przyjemna, przewidywalna, jak wcześniej czytelnicy napisali, niczym komedia romantyczna.

Lekka i przyjemna...

Zoey Maliniak marzy o wielkiej miłości. Spędzając sylwestra ze swoją przyjaciółka Alicją wykrzykuje te marzenia przez okno o północy. W ciągu następnych dni pojawiają się aż trzej kandydaci do jej ręki. Czy któryś z nich będzie tym jedynym? Zabawna, lekka książka, nieraz można było się pośmiać.

Wybrałam tę książkę, ponieważ postanowiłam przeczytać wszystkie książki z biblioteki szkolnej, a ta była następna. Całość średnio przypadła mi do gustu, a dlaczego, dowiecie się później.
Bohaterka to Eufrozyna Maliniak. Ma ona ponad trzydzieści lat i jest samotna. Mieszka z dziadkiem Damazym, którego życie prywatne jest ciekawsze niż jej. Przynajmniej ona tak twierdzi....

1987

55/2017

Zabawna,ciekawa,wciągająca. Polecam.

W tym miesiącu wpadła mi w ręce naprawdę ciekawa i warta uwagi książka! Wreszcie coś lekkiego i przyjemnego, co pomogło przetrwać mi te okropne mrozy za oknem. Tak oto chcę Wam przedstawić powieść Zuzanny Jędrzejewskiej - Nie do wiary!.

O książce i autorce dowiedziałam się dopiero kiedy powieść wzięłam do ręki. Opisu z okładki nie czytałam, mimo to historia porwała mnie...

Lekka, łatwa i przyjemna. Najbardziej polubiłam Damazego.

• 2016
  • 2018
  • Chcę w prezencie
  • Romans
  • 2016

Dodaj cytat z książki Nie do wiary!