Paulina Klecz Wydawnictwo: Pearlic kryminał, sensacja, thriller
Pearlic
cień alexander walden sensacja kryminał thriller zagadki tajemnice sekrety sekret śmierć tajemnica miłość przyjaźń lojalność zdrada
kryminał, sensacja, thriller
2016-04-01

ale druga część była tak bardzo naciągana jak tylko było to możliwe, dlaczego ma tak wysoką ocenę???

1914

Mija sześć miesięcy od wydarzeń z pierwszej części pt. "Cień". W tym czasie Caitlin nie może pogodzić się wciąż ze śmiercią Alexa, oraz zaczyna dostawać dziwne wiadomości.
Tylko czy śmierć osoby, która chroniła ją była prawdziwa ? I kto znów czyha na życie dziewczyny ? Sprawa jest o tyle cięższa, że jedyna osoba, która przychodzi Caitlin do głowy jest zamknięta w zakładzie...

Płakałam podczas czytania i płaczę nadal...

Bardzo sprawnie skonstruowany thriller z domieszką dramatu i sensacji. Z każdą kolejną stroną coraz bardziej wciąga w oszałamiającą spiralę intryg, kłamstw, zdrad, tajemnic i niebezpieczeństw, by na koniec zostawić czytelnika w stanie totalnego osłupienia. Jestem pod wrażeniem i czekam na więcej!

Umysł potrafi podstawić różne obrazy o których chcielibyśmy najlepiej zapomnieć. Nie widzieć ich jak krok po kroku leniwie rozwijają się w naszej podświadomości. Ale czy na pewno nie chcemy ich widzieć? Czy naprawdę nie chcemy by nasza głowa odtwarzała dźwięki, ukazywała pewne zdarzenia, które miały miejsce? Wmawiamy sobie, że nie chcemy o nich pamiętać jednak w...

• 2016
  • 2019
  • Serie/cykle/trylogie.
  • B... Mam, ale nie przeczytałam ;)
  • W 2019

Dodaj cytat z książki Pułapka