Zabij mnie znów

Patronat LC
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 5) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Kill Me Again

Morderstwa bez daty przedawnienia

[ 21 ] Link do recenzji

Konto usunięte

Na półkach: , , , , ,

Rewelacyjny,mistrzowski thriller znakomicie napisany.
Fabuła doskonała,akcja genialna i utrzymane napięcie.
Świetnie się czyta.

Ksiazka tak mnie wciagnela że przeczytalam ją w jakies 3 noce. Od początku do końca trzymała w napięciu. Polecam serdecznie

Najlepsza cześć z Tomem Douglasem.
Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacja
Ciężko odłożyć na chwilkę.
Może nie wszystkim odpowiada ale ja chłonę jak gąbka

Ale to było dobre!
Jak na razie jest to moja ulubiona część z cyklu o Tomie Douglasie.
Muszę przyznać, że pani Abbott wymyśla coraz lepsze historie i dzięki jej za to! Pełna tajemnic i trzymająca w napięciu fabuła to coś co uwielbiam - tutaj dostajemy to od samego początku.
Uwielbiam gdy losy Toma zazębiają się z prowadzoną sprawą, to dodaje dreszczyku emocji.
Cały pomysł...

Dobrze, że na końcu książki Maggie w końcu przestała być taką ofiarą...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

2076

Nie dałam rady, słowo, że się starałam. Dociągnęłam do 4/5 i...dość.
Książka tak beznadziejna, której beznadziejność spotęgowała jeszcze forma audiobooka, w przeważającej części w wykonaniu pani Dereszowskiej, że dalsze jej słuchanie uznałam za masochizm. Pani Dereszowska doskonale podkreśliła konstrukcję psychiczną i stan umysłu głównej bohaterki (współczuję - taka...

Każdy tom jest coraz lepszy. Doskonale widać jak autorka się rozwija. Podobają mi się jej pomysły. Ciekawa jestem jak każda z książek się skończy. Czasem tylko się zastanawiam skąd autorzy czerpią pomysły. Polecam

Uważam, że jest to naprawdę dobra, wciągająca do ostatniej strony książka. Trzyma w napięciu, akcja nie zwalnia, zresztą.. ta autorka kolejny raz pozytywnie mnie zaskakuje.
Maggie pewnego dnia przekonuje się, że jej mąż zniknął. Każdy na jej miejscu poszedł by na policję, ale ona nie może tego zrobić. Dodatkowo tak się składa, że giną kobiety przypominające ją..

Ciekawy kryminał. Czasami tylko trzymał w napięciu, ale do końca był interesujący. Podoba mi się seria z policjantem Tomem Douglas.

Dyskusje

1 153