Zabij mnie znów

Okładka książki Zabij mnie znów Rachel Abbott Patronat LC
Okładka książki Zabij mnie znów
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 5) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

Morderstwa bez daty przedawnienia

Link do recenzji

Konto usunięte
Konto usunięte

Spadek formy autora. Książka już tak nie porywa i nie zaskakuje. Ciekawy wątek główny nieco zepchnięty na boczny tor.
Do tego jedna z głównych postaci Meggie postępuje bardzo irracjonalnie przez co męczy i denerwuje.

Świetna, jak do tej poty wszystkie książki autorki! Uwielbiam jej styl, fabułę i bohaterów. Trochę nie mogłam się wciągnąć, ale więcej w tym mojej winy, niż książki :).

Całkiem ciekawy, pomysłowy thiller, choć jak dla mnie zbytnio rozwleczony i momentami dość naiwny. Zaskakujące zakończenie, ale jednak liczyłam na coś więcej. Już od dłuższego czasu ostrzyłam sobie zęby na Panią Abbott, ale po naszym pierwszym spotkaniu mój entuzjazm zdecydowanie zmalał. Do tej historii już raczej nie wrócę...

Swietna historia, ta autorka chyba nie ma zlej ksiazki w swojej tworczosci :) Polecam

Duży plus za ciekawą intrygę akcję i napięcie , duży minus za główną bohaterkę. To ma być adwokat reprezentująca morderców no, wolne żarty ! Kobieta kompletnie nierozgarnięta, infantylna i po prostu głupia. Jedyne wytłumaczenie to takie że to zabieg celowy autorki żeby taki zawód reprezentowała bo to powoduje właśnie taką dyskusję i w sumie chyba rozczarowanie. W myśl zasady nie ważne co się mówi byle się mówiło...

Książka wciągająca w zasadzie od samego początku. Cały czas trzyma w napięciu. Aż ciarki przechodzą wiedząc, że gdzieś w pobliżu czai się tyle zła.

Intrygująca :) wiele wątków, wiele historii.

Intrygująca :) wiele wątków, wiele historii.

Dobrze się czyta. Główna bohaterka faktycznie nieco irytująca, jednak całość na plus.

Nie mogłam oderwać się od lektury, choć postępowanie bohaterki chwilami wydawało mi się niewytłumaczalne.

Kolejna książka z serii o Tomie Douglasie. Początkowo wydawała się nawet ciekawa. Ale potem stała się śmiesznie zawiła i przestała mnie bawić. Skąd raptem tyłu seryjnych morderców w tym samym miejscu i czasie? To mogła wymyślić tylko Rachel Abbott. ;)

Rachel Abbott Zabij mnie znów Zobacz więcej