Zabij mnie znów

Patronat LC
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 5) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Kill Me Again
literatura brytyjska literatura XXI wieku kobieta morderstwa

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Morderstwa bez daty przedawnienia

21 Link do recenzji

To jedna z tych książek, która byłaby świetnym scenariuszem na film akcji klasy B - na papierze natomiast wypada słabo. Przede wszystkim - Abott ma jakąś dziwną manierę opisywania postaci głównej bohaterki w wybitnie irytujący sposób - przez 90% czasu zachowuje się ona jak bezmyślna histeryczka, biega bez ładu i składu jak kura z odciętą głową, wypowiada się w tak...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta część serii wyjątkowo mocno utrzymała swoje tajemnice aż do końca. Trochę skłania do refleksji - a co, jeśli Twój mąż ma czarną przeszłość? Co zrobić, kiedy osoba, którą kochasz, pokazuje swoje prawdziwe oblicze?

Jest to moja pierwsza przeczytana książka od tej autorki i muszę przyznać, że książka była dobrze napisana, czytało się ją szybko i przyjemnie. Nie było zbędnych bohaterów oraz wątków z nimi związanymi.

Minusem książki była główna bohaterka, która w moim odczuciu nie zachowywała się jak rozsądna osoba. Nie mówiąc, już o tym że jako prawniczka powinna zachowywać się w...

ta książka jest jeszcze lepsza niż "Obce dziecko" :)
Jestem pod wrażeniem zakończenia.
Tego kompletnie się nie spodziewałam - jestem pozytywnie zaskoczona. Ciekawa jestem kolejnej części jeszcze bardziej.

Druga przeczytana książka Abbot i ponownie zaskakujący, genialny koniec.... daje do myślenia jak duży wpływ na psychikę ludzką mają doświadczenia i stajemy się kimś, kim nigdy byśmy nie chcieli, nie potrafili, nie "mogli" się stać.
Polecam !!!

Jak każda książka Rachel Abbott, to również trzyma w napięciu do samego końca. Polecam

Trafiłam na ta książkę przypadkiem i bardzo się cieszę. Trzyma w napięciu do końca. A czyta się jednym tchem. polecam

To moje drugie spotkanie z tą autorką i zaliczam je do udanych. Powieść jest delikatnie naciągana ale przy tym spójna, dobrze skonstruowana i przede wszystkim wciągająca. Akcja się szybko rozkręca, nie ma zbędnych postaci, zbędnych opisów, dobre zakończenie.
Na plus :)

Lekarz psychiatra wymyśla eksperyment, który ma na celu podzielenie się swoimi fantazjami o zabiciu człowieka w sieci, z ludźmi, którzy też mają takie myśli. Tylko, że na tym nie kończą się fantazje jego pacjentów - mordują ludzi.
Wstrząsająca opowieść.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • 2017
  • Audiobooki
  • 2017

Rachel Abbott Zabij mnie znów