Śpij spokojnie

Okładka książki Śpij spokojnie Rachel Abbott Patronat LC
Okładka książki Śpij spokojnie
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 3) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2014-01-01
9788380751934
Anna Rogulska
niebezpieczeństwo porwanie przestępstwo szantaż śledztwo ucieczka zaginięcie zemsta

Oficjalne recenzje i

Czy w domu możesz być bezpieczny?

Link do recenzji

181 2 48

Książka wymagałaby większego skondensowania, miałam wrażenie powtórzeń i rozwlekania fabuły, być może by stworzyć klimat zagrożenia, zagubienia i niejasności, ale co za dużo to niezdrowo. Także popędzałam w myślach autorkę, no już... no dalej..., ale ciekawość zwyciężyła i udało się te wszystkie zagmatwane wątki rozplątać.

Lubię kryminały Abbott. Do tej pory jeszcze mnie nie zawiodła, co po zaledwie trzech książkach nie jest takie oczywiste! Najbardziej podoba mi się to, że mimo iż są to książki wchodzące w skład jednej serii, nigdy do końca nie wiem, jaka historia będzie na mnie czekała, bo do tej pory te trzy były od siebie tak bardzo różne, działy się w innych miejscach, przedstawiały...

Czy bylibyście w stanie spać spokojnie wiedząc, że ktoś obsesyjnie próbuje za wszelką cenę Was zdobyć tylko dla siebie?

O
MÓJ
BOŻE

Co to była za intryga i obsesja! No po prostu lepiej i bardziej rozbudowanie nie dało się tego przedstawić!

Śpij Spokojnie jest trzecią książką z cyklu Toma Douglasa i póki co mogę śmiało rzec, że na ten moment jest to najlepsza książka z...

Bardzo dobrze się czyta. Rozwiązanie jak zwykle zaskakuje.

Na samym początku wciąga, nie można się od niej oderwać, jednak „im dalej w las” tym gorzej, niektóre sytuacje nierealne i naciągane, a sama historia rozwleczona do granic możliwości. Zapowiadało się świetnie, wyszedł klops.

Ta część nie ma porównania z pierwszą, a już tym bardziej z drugą. Rewelacja. Czytało się błyskawicznie, wciąż się coś działo, tyle tajemnic i intryg. I to zakończenie! Bardzo dobra książka.

Na półkach: , , , , ,

Bardzo mi się podobała ta książka,ma ciekawą fabułę,zaskakuje akcja zaskakująca jest i trzyma w świetnym napięciu.
Doskonały thriller psychologiczny.

Banalnie, przewidywalnie nic zaskakującego.
Słuchałam audiobooka czytanego przez Annę Dereszowską.
Po raz kolejny stwierdzam, że aktor to nie lektor. Wszystko jest w porządku gdy treść jest opowiadana, bo dykcja - super. Ale przesadna ekspresja opisująca dramatyczniejsze sceny jest irytująca.
Filip Kosior jest najlepszy.

Z początku książkę czytalo mi sie rewelacyjnie i szybko. Póki Olivia i dzieci byli zaginieni była nutka nepiecia w czytaniu ksiazki aczkolwiek jak juz wiadomo bylo ze uciekła sama i zaczely się rozdzialy z jej myślami książka zaczela mnie lekko nudzić bo juz czułam ze do końca nic sie nie wydarzy ponieważ książka zrobiła się przewidywalna bo wiadomo bylo ze Robert będzie...

Zdecydowałem się ocenić książkę po skończeniu tomu 3, więc jest to recenzja wszystkich trzech tomów i niech będzie przestrogą dla wszystkich, którzy pokuszą się o próbę sięgnięcia po to wątpliwej jakości dzieło.
Autorka nie zaskakuje, bardzo szybko wiadomo kto jest mordercą ,a intryga jest denna - zawsze.
Bohaterką jest kobieta: głupia i naiwna, mająca silną i ogarniętą...

1 659
    1 265