Niepokorne córy II Rzeczypospolitej i PRL

Bellona
2016-03-17
2016-03-17
kobiety feministki dwudziestolecie międzywojenne PRL

Bardzo dobrze napisana ksiazka, ciekawa, duzo faktow.
O paru kobietach dowiedzialam sie dopiero z tej ksiazki.
Gorąco polecam.

Bardzo dobrze napisana ksiazka, ciekawa, duzo faktow.
O paru kobietach dowiedzialam sie dopiero z tej ksiazki.
Gorąco polecam.

Pomysł dobry, gorzej z wykonaniem. Słabo napisane, nieraz nie wiadomo o co chodzi. Można, ale nie trzeba.

Dodaj cytat z książki Niepokorne córy II Rzeczypospolitej i PRL

Ciekawostki historyczne