GorszeNIE w literaturze, języku, mediach i edukacji

Okładka książki GorszeNIE w literaturze, języku, mediach i edukacji
Elżbieta Rudnicka-FiraBogusław Skowronek Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie popularnonaukowa
popularnonaukowa
2013-01-01
2013-01-01
literatura media edukacja

Okładka książki Przyszłość polszczyzny - polszczyzna przyszłości Marian Bugajski, Anna Cegieła, Bartek Chaciński, Artur Czesak, Marek Czyżewski, Jan Grzenia, Jarosław Liberek, Małgorzata Marcjanik, Władysław Miodunka, Katarzyna Mosiołek-Kłosińska, ks. Adam Pawłowski, Andrzej Piotrowski, Bogusław Skowronek, Aldona Skudrzyk, Małgorzata Święcicka, Bogdan Walczak, Małgorzata Witaszek-Samborska, Grzegorz Zarzeczny, Rafał Zimny, Piotr Żmigrodzki
Ocena 7,0
Przyszłość pol... Marian Bugajski, An...