Kapitan Jamróz

militaria historia sci-fi
www (tom 4)
militaria, wojskowość
militaria historia sci-fi

Każda z części cyklu www. potrafi zadziwić. Pomimo oczekiwań - "Kapitan Jamróz" spełnia wszystkie nadzieje czytelnika.

niezłą bajeczka dla prawaków, mi sie podobała

Wielokrotnie rozmyślałem nad tym jak ocenić tę książkę. „Kapitan Jamróz” to bez wątpienia ciekawa lektura, dla osób poszukujących sensacji czy alternatywnych wizji historii Polski. Sceny batalistyczne choć nieliczne, potrafią zaspokoić potrzeby czytelników głodnych akcji, wybuchów i potyczek rodem z filmów akcji. Książka składa się z prologu oraz trzech części – ogółem 330...

Następna część cyklu alternatywnej historii Polski.Bardzo budująca. Wygrane Powstanie Warszawskie ,zamach na ludzi znanych z historii którzy chcieli skreślić Polskę. Wszystko to miłe dla serca każdego Polaka. Akcja bardzo dynamiczna . Czyta się jednym tchem. Znakomita !!!

Całkiem niezła. Ale polecam czytać tylko w kolejności z poprzednimi, inaczej można się zgubić i sytuacja też mało jasna się robi

Okładka
ten pociąg jest super

skąd
biblioteka

fabuła

Historia alternatywna ,wygrane Powastanie Warszawskie
i zamach,bardzo ważny dla losu Polski

moja opinia

Świetna,cudowna książka.dsOSKONAŁA akcja.
Co krok,coś się dzieje.
Pisania,taKIM językiem.Że laik,wie o co chodzi.Zakończenie super.

2019

Kontynuacja losów Pierwszego Samodzielnego Batalionu Rozpoznawczego (uff) przeniesionego w czasie. Ze współczesności do czasów II wojny światowej. Ci, którzy pozostali mając "świadomość historyczną" nie pozostają obojętni na los powojennej Polski i podejmują interwencje w kluczowych jej momentach, by napisać tąż historię na nowo. Uff, okropnie górnolotne, ale taka jest ta...

O ja pier...niczę ;) Muszę przyznać, że rację maja Ci którzy twierdzą że to najlepsza odsłona cyklu WWWW Marcina Ciszewskiego. Mamy tu jak zwykle świetnie wykreowane postacie, szczególnie tytułowy Kapitan, jest bohaterem który z biegiem czasu zaczyna ewoluować z zagubionego porucznika po prawdziwego przywódce "PBRAK". Nie chcę spolerować. W powieści chociaż jest masa akcji,...

Interesująco zarysowana operacja, która może zmienić losy świata. Atutem książki są obsadzone w rolach głównych postacie, które we wcześniejszych książkach cyklu przewijały się na drugim lub trzecim planie.

Książka w przemiły sposób łechta miłośników histori.

Dyskusje

• Audiobooki