Drugie życie w Irlandii

Okładka książki Drugie życie w Irlandii
Lynne Graham Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Legacies of Powerful Men (tom 1) Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Legacies of Powerful Men (tom 1)
Harlequin Światowe Życie
Ravelli's defiant bride
HarperCollins Polska
2016-02-25
2016-02-25
Dorota Viwegier-Jóźwiak
irlandia skandal rodzina romans miłość

Na półkach: , , , ,

The Legacies of Powerful Men 1/3
Lynne Graham - "Drugie życie w Irlandii"/"Ravelli's defiant bride"

Belle + Claudio

*2014

2. "Spróbujmy jeszcze raz" (Betsy + Nik)
3. "Arabski sen" (Ella + Zarif)

The Legacies of Powerful Men 1/3
Lynne Graham - "Drugie życie w Irlandii"/"Ravelli's defiant bride"

Belle + Claudio

*2014

2. "Spróbujmy jeszcze raz" (Betsy + Nik)
3. "Arabski sen" (Ella + Zarif)

2042

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Dodaj cytat z książki Drugie życie w Irlandii