Niebiańska przepowiednia

Zysk i S-ka
The Celestine Prophecy
inne
2016-03-21

"Niebiańska Przepowiednia" to jedna z tych książek po przeczytaniu których nie wiem co myśleć. Z całą pewnością jest to bardzo lekka i przyjemna lektura.
Trochę fantastyczna, trochę przygodowa, ale przedewszystkim jest to książka o przebudzeniu duchowym.
Autor w bardzo lekki i przystępny sposób daje nam wskazówki jak przejść przez proces wzrostu świadomości.
Wybierając...

Z przyjemnością zakupie, bo uważam te pozycję za wartą powrotów

To jedna z tych książek, o których się nie zapomina. Mimo początkowego sceptycyzmu, dałam się porwać tej opowieści i przyswoić prawdy, które są tu opisane. Jest to ważna i wartościowa pozycja, ale na którą trzeba być gotowym, bo inaczej elementy "baśniowe" i płytkość akcji zepsują tę lekturę. Wrócę do niej na pewno.

Bardzo cenna książka, taka do kto®ej na pewno będę wracać

Żeby przebrnąć do końca musiałam wyłączyć mózg. I to jest w tym wszystkim moim największym problemem.

Jako powieść - dość prosty język, czasem wręcz infantylny, natomiast jako przesłanie, które niesie ta książka - rewelacja!

Wybitna pozycja. Jest wiele poradników na tematy ezoteryczne, wiele książek uczy nas filozofii życia. Najwiekszą trudnością jest napisanie fabularnej książki, tak zachęcającej i trzymającej w napięciu, a zarazem posiadającą piękny i wartościowy przekaz. Taka właśnie jest niebiańska przepowiednia.
Książka z całą pewnością nie dla każdego. Dla niektórych może wydawać się...

Świetna książka, trzyma w napięciu do końca, a przy tym porusza ważne tematy, dotyczące sensu życia. Książka dla tych, którzy interesują się rozwojem świadomości, rozwojem osobistym. Raczej jednak nie dla zagorzałych sceptyków i ludzi patrzących na świat w sposób nazbyt materialistyczny. Aczkolwiek sensacyjna akcja może być źródłem rozrywki dla każdego.

Najpierw obejrzałem film, a potem przeczytałem książkę. Niestety, książka jest o wiele lepsza, ale "niestety" jest tutaj na wyrost, gdyż sama powieść w sobie jest dziwna i nie wiem, czy wina leży po stronie tłumacza, czy raczej przekazu, ale czytało się drętwo. Opowieść dotyczy starodawnych rękopisów, które mają zrewolucjonizować świat. Od początku jest tutaj widoczny silny...

Jakie jest Twoje spojrzenie na świat i rządzące nim prawa?
Bo to, czy będziesz oczarowany lub rozczarowany lekturą w dużej mierze zależy właśnie od tego.
Jeśli zakładasz możliwość istnienia czegoś większego niż ludzka racjonalność – możesz się zachwycić. Jeśli stąpasz mocno po ziemi, a do tego oczekujesz górnolotnej i ambitnej literatury, możesz nie być wniebowzięty.

Co...

• Chcę w prezencie