Miecze ogniste

inne
LUBELSKIE WYDAWNICTWO LITERACKIE
2002-01-01
2002-01-01

Okładka książki Tu jest nasz dom. Antologia wierszy o Lublinie Franciszka Arnsztajnowa, Józef Czechowicz, Henryk Domiński, Jan Gałkowski, Jan Maria Gisges, Julia Hartwig, Jerzy Hordyński, Jan Huszcza, Anna Kamieńska, Sebastian Fabian Klonowic, Maria Konopnicka, Jan Koprowski, Stanisław Jerzy Lec, Ryszard Liskowacki, Andrzej Mandalian, Anna Markowa, Waldemar Michalski, Wacław Mrozowski, Longin Jan Okoń, Leon Pasternak, Stanisław Piętak, Helena Platta, Jerzy Pleśniarowicz, Wanda Śliwina, Ewa Szelburg-Zarembina, Stanisław Weremczuk, Stefan Wolski
Ocena 6,0
Tu jest nasz d... Franciszka Arnsztaj...