Portrety kwiatów

Okładka książki Portrety kwiatów
Ludwik Jerzy Kern Wydawnictwo: Wydawnictwo KWIATY Tadeusz Frasik sp. z o.o. poezja
poezja
Wydawnictwo KWIATY Tadeusz Frasik sp. z o.o.
1992-01-01
1992-01-01

Przepiękne! Nie mam ręki do kwiatów, ale przynajmniej o tym wiem, za to kwiaty uwielbiam. Nie te cięte, bo to bez sensu, czemu miałabym się cieszyć z martwego kwiatu, ale te rosnące w doniczce, wytatuowane (sporo ich mam) i w ogóle jako coś pięknego, co cieszy oko i duszę. Czytać o kwiatach i przyrodzie zwykle nie lubię, ale poeta tak pięknie i humorystycznie podchodzi do tematu, że nie sposób się nie zachwycić! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że te śmieszne wiersze są pozbawione jakiejkolwiek żenady, są autentycznie zabawne, porządne i prawdziwe! Zawarte w nich informacje o kwiatach pokrywają się z rzeczywistością, to dopiero sztuka! Gorąco polecam.
Ach, z lewej strony są naukowe informacje o kwiatach.

Wyzwanie czytelnicze LC lipiec 2022: Przeczytam cienką książkę (mającą maksimum 200 stron) (36)