Kup teraz - 2 oferty w cenie od 25.11 zł do 44.98 zł

Pozwól jej odejść

Patronat LC
Dawn Barker Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Kobiety to czytają! literatura piękna
Let Her Go
rodzina tajemnice ucieczka

Oficjalne recenzje i

Matka jest tylko jedna

Link do recenzji

Książkę czytało mi się bardzo dobrze i szybko, oczywiście w tych momentach, gdzie ze zmęczenia nie przysypiałam na siedząco :D Mamy tu wiele, rywalizację przyrodnich sióstr, która trwa od momentu narodzin, a po urodzeniu Louise przeradza się w coś więcej. Zeo odkrywa prawdziwą twarz Nadii i dowiaduje się, do czego jest zdolna matka, która żałuje oddania własnego dziecka....

Książka godna polecenia, ukazuje jak wielką siłę ma kobieta, która ma lub pragnie dopiero mieć dziecko.

Gdy kogoś pokochasz, pozwól mu odejść. Jeżeli wróci – jest twój, jeśli nie – nigdy nie był.
Siostrzana miłość, w imię której decydujesz się podarować siostrze największy dar - urodzić dla niej dziecko. I miłość matki, która nie pozwala ci oddać tego dziecka gdy już pojawi się na świecie. Ogromny dramat dwóch kobiet kochających czystą matczyną miłością małą Louise....

Kobieta pragnąca mieć dziecko zrobi wszystko. Co się jednak stanie gdy zgodzi się jej pomóc rodzona siostra? Czy tak łatwo wyrzec się dziecka? Zagłuszyć instynkt macierzyński? Czy można sobie zaufać, że serce nie będzie wolało o kontakt z dzieckiem? Kto jest ważniejszy ten kto urodził czy ten kto wychował? Świetna powieść.

Rodzicem nie jest ten kto urodził dziecko lecz ten kto je wychował ...kto wpoił dziecku wartości życiowe takie jak szczerość,zaufanie, odpowiedzialność czy szacunek.

Bardzo ciekawy temat poruszony w książce, Dobrze napisane, fajnie się czyta. polecam

Książka porusza ciekawy temat "Surogatki" i to z punktu widzenia każdej ze stron, nie tylko dwóch kobiet ale i ich mężczyzn a nawet dziecka. Dlatego sama historia ciekawa, jednak autorka próbowała wprowadzić nieco sensacji poruszając wątek dziecka po latach ale skrzętnie omijając dane rodziców co trochę psuło przyjemność czytania. Przynajmniej mnie irytowało, sam wątek...

Dwie siostry Nadia i Zoe. Jedna spełniona jako matka trójki dzieci, żona i kapłanka domowego ogniska. Druga szczęśliwa mężatka i jednocześnie nieszczęśliwa kobieta, której starania o dziecko nie przynoszą rezultatów. U pierwszej z nich w życiu zaczęła gościć rutyna, u drugiej dzień powszedni, który był ciągłą walką o to by być matką zamienił się w bezsilną rozpacz, gdy...

Kolejna przeczytana przeze mnie książka z serii:"Kobiety to czytają",kolejna pod rząd(właśnie skończyłam czytać "Julia i jej córki") i kolejna,którą czytałam z wypiekami na twarzy.
O problemach zajścia w ciążę ,o surogatkach ,o kobietach ,które nie mają innego wyboru jak oddać własne dziecko napisano już dużo,ale każda z tych powieści jest inna.
Jest to bardzo trudny i...

2045

Bardzo wciągająca i poruszająca opowieść, przedstawiona z perspektywy głównych bohaterek.
Nie każdej kobiecie jest dane zostać matką.
Urodzić i oddać własne dziecko siostrze?
Trudna tematyka, ale jakże ciekawie i przystępnie przedstawiona.
Bardzo skomplikowane relacje między najbliższymi.

• 2018
  • 2016