Freefall. Jazda bez trzymanki.

Joseph E. Stiglitz Wydawnictwo: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01

Przesłanie książki jest ciekawe, opis przyczyn kryzysu ciekawy, ponieważ dotyka szczegółów, wnioski częstokroć trafne, jednakże do samej pozycji posiadam kilka zastrzeżeń:

- pierwszy rozdział zupełnie gryzie się z resztą książki na płaszczyźnie osądu( tak jakby wnioski wysnute po czasie nie licowały z treścią reszty pracy)

- bardzo dużo razy powtarzane są te same myśli,...

• Naukowe (bez oceny)
  • Ekonomia
  • Economy
  • Biblioteka Slaska
  • ! BŚ

Dodaj cytat z książki Freefall. Jazda bez trzymanki.