Krwawnik z błękitną żyłką

Okładka książki Krwawnik z błękitną żyłką
Piotr Proskurin Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Klub Interesującej Książki literatura piękna
literatura piękna
Klub Interesującej Książki
Камень сердолик
Państwowy Instytut Wydawniczy
1970-01-01
1970-01-01
Zofia Korczak-Zawadzka, Wacław Zawadzki

Okładka książki Literatura na świecie nr 10/1977 (78) Wiktor Władimirowicz Chlebnikow, Konstanty Fiedin, Borys Ławrieniow, Leonid Leonow, Włodzimierz Majakowski, Anatolij Marienhof, Piotr Proskurin, Redakcja pisma Literatura na Świecie
Ocena 0,0
Literatura na ... Wiktor Władimirowic...