Echo

Okładka książki Echo A. Zavarelli
Okładka książki Echo
A. Zavarelli Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Bleeding Hearts (A. Zavarelli) (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bleeding Hearts (A. Zavarelli) (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-10-27
2015-10-27
Dark Erotica BDSM Romance

Okładka książki Odrodzenie serca Natasha Knight, A. Zavarelli
Odrodzenie serca Natasha Knight, A. ...
Okładka książki Odkupienie grzechu Natasha Knight, A. Zavarelli
Odkupienie grz... Natasha Knight, A. ...

przypadkiem trafiłam na tę autorkę i na ten tytuł... pomyślałam sobie ok zobaczymy.. i o ile wtęp nie dawał nadziei o tyle to co się dzieje po 5 latach...wbiło mnie w poduszkę. coś mrocznego coś emocjonującego...trochę brutalności i dużo tajemnicy .. i już wiem że to za taką tematyką tęskniłam. JEGO TAJEMNICE WCIĄGNEŁY MNIE NA CAŁA NOC. MUSZĘ PRZECZYTAĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ

Po serii Boston underworld, którą uwielbiałam postanowiłam sięgnąć po inne tytuły tej autorki.
Niestety w tym przypadku się zawiodłam. Historia nierealna i naciągana.

Po pierwsze: nie rozumiem jak ona nie wiedziała, że to on? Dlaczego nie poznała go po głosie? Jak to możliwe? Może gdyby miał inny akcent np. brytyjski a później zmieniał na amerykański lub coś takiego byłoby to bardziej realne?

Po drugie: będąc tak niedoświadczoną jakoś wyjątkowo wszystko przychodziło jej bez trudu. Mam na myśli to, że już przy pierwszym zbliżeniu można ją wziąć za doświadczoną osobę. To po co w ogóle ta szopka z byciem dziewicą? Dlaczego autorki ciągle upierają się, żeby damskie postacie były „czyste”. Mamy XXI wiek dlaczego ciągle dostajemy to samo? Facet doświadczony- facet pociągający, niedoświadczony-ciapa, kobieta niedoświadczona- kobieta pociągająca, doświadczona-puszczalska. A mimo wszystko w takich książkach kobieta, która jest niedoświadczona, tak naprawdę jest idealną partnerką i wie co robić, żeby było mu dobrze. Może się udać raz czy dwa, ale ciągle?

Oprócz tego przy pierwszym razie, gdy wszedł w nią tak brutalnie myślę, że nie doszłaby kilka razy, zwłaszcza, że sama nie pojmuję jak nie zablokowała się w głowie i doszła w ogóle. Dla mnie cała ta sytuacja wyglądała bardziej jak gwałt, bo tak naprawdę wybór miała nikły.

Kolejna rzecz, która mi przeszkadzała to bardzo dużo scen erotycznych. Tak naprawdę fabuły prawie nie było. Gdyby wyciąć nic nie wnoszące sceny erotyczne myślę, że nie trzeba by było więcej części wszystko zmieściłoby się w jednej.

Dodatkowo strasznie przeszkadzał mi to, że dosłownie w każdym rozdziale zasypiała i to w bardzo dziwnych momentach. Serio z zasłoniętymi oczami ktoś obcy zabiera Cię do innego faceta, który Cię szantażuje a ty zasypiasz w drodze? Czekasz na ww. faceta w hotelu, który obiecał Cię ukarać, ale się spóźnia a ty znowu zasypiasz? I jeszcze to nie jest czuwanie. Śpisz tak mocno, że facet Cię rozebrał ( a raczej zdarł z Ciebie sukienkę) a ty dalej obudziłaś się dopiero jak zaczął Cię obmacywać?

Wszystko to jest tak jak mówiłam bardzo nierealne i naciągane. Zawiodłam się bardzo tą książką. Po drugą część już nie sięgnę, tą skończyłam tylko ze względu na to kto jest autorką. I również nie polecam tej książki. Sama gdybym wiedziała jaka będzie to bym nie traciła na nią czasu.

Niestety w tym przypadku się zawiodłam. Historia nierealna i naciągana.

16/21
Swietna książka, pełna emocji, od pierwszych stron trzymająca w napięciu. Ciąg dalszy nastąpi to jest pewne i już nie mogę się tego doczekać!

16/21

Na półkach: , , , , , , ,

Osobiście bardzo mi się ta książka podobała choć jak w każdej i tutaj można by się przyczepić do kilku rzeczy ale po co? 😁

Brighton aby wyciągnąć z więzienia brata musi podpisac kontrakt, w którym oddaje prawo do swojego ciała i życia nieznajomemu.
Jak można przewidzieć nieznajomym jest spotkany przed pięcioma laty Ryland i jej obecny szef.
Pomimo upokorzeń jakie spotykają Brighton, ona zakochuje się w mężczyźnie, którym kieruje chęć zemsty.
Co łączy Rylanda z bratem dziewczyny?
Jakie role w całym spisku pełnią Nicole i Matt?
Jak potoczą się dalsze losy bochaterów?.....
Nie mogę się doczekać aż dostanę w swoje ręce kolejną część.

Pomimo upokorzeń jakie spotykają...

Świetna książka z motywem zemsty, która przeistoczyła się w miłość. Ryland od pięciu lat planuje zemstę by pomścić swoją rodzinę. By odegrać się na ich zabójcy robi to co go najbardziej zaboli czyli wykorzystuje jego siostrę. Brighton jest niewinną i spokojną dziewczyną która zaczyna pracować w korporacji Rylanda. Otrzymuje list w którym znajdują się dokumenty uniewinniające jej brata. W zamian musi podpisać umowę by oddać swoje ciało i cały swój czas przez pól roku obcemu mężczyźnie. Dziewczyna zrobi wszystko by ratować brata . W pokoju hotelowym spotyka zamaskowanego mężczyznę, który jest delikatny ale i władczy i traci przy dziewczynie wszelką kontrole. Z czasem także i Brighton uzależnia się od dotyku zamaskowanego kochanka który powoli ją zdobywa. Bardzo dobra i wciągająca książka z motywem wielkiej tajemnicy, która rozwiązuje się pod koniec. Bardzo polecam

Jakoś mnie nie ujęła ani ta książka ani historia w niej opisana. Całość naciągana i nierzeczywista, trudno było się wczuć w jej realia. Szkoda.

Średniaczek.
Czułam się trochę, jakbym czytała serię Greya przerobioną na jedną książkę. Sama historia zaczyna się od totalnej głupoty, bo jeżeli z kimś już rozmawialiśmy kilka razy, to jestem pewna, iż ten głos rozpoznamy. No ale nie główna bohaterka, jej trzeba było powiedzieć jej imię, używając tej samej intonacji by skojarzyła.
Potem mamy 21-letnią dziewicę, ucieczki, powroty, wypadek samochodowy, oczywiste nawiązanie do zastrzyków antykoncepcyjnych, zemstę... Tak, tak już to dobrze znamy.
Całość nie ma nic, czym by się wyróżniała z pośród kilkuset innych książek o bdsm.

Średniaczek.
Potem mamy 21-letnią dziewicę, ucieczki,...

Trzyma w napięciu i zaskakuje. Sceny seksu są realistyczne i podnoszą ciśnienie...
Trochę idzie w stronę Greya, ale wątek brata bliźniaka i vendetty ratuje książkę przed porównaniami.

Jestem tak wkurzona, że aż mnie nosi. Ta książka jest OKROPNA!!! Potworny gniot. On jest psychicznym sadystą, traktuje ją fatalnie, jak dziwkę. Upadla ją, a oba się w nim zakochuje?? Są pewne granice absurdu. Nie polecam.

Uwzięły się na mnie tego typu książki w tym roku mam wrażenie, że ciągle czytam jedno i to samo :) Historia o miłości, pożądaniu, samotności, zdradzie i rozczarowaniu...jeśli lubisz takie połączenia to polecam ale czegoś mi tu jeszcze zabrakło...

• Romans
  • Dark