English Matters, 56/2016 (styczeń/luty)

Redakcja magazynu English Matters Wydawnictwo: Colorful Media Seria: English Matters czasopisma
Data 1. wydania:
angielski
Colorful Media
english czasopisma dwumiesięcznik
czasopisma
angielski
English Matters
english czasopisma dwumiesięcznik

English Matters to ostatnio praktycznie jedyne co mam czas czytać. Dodatkowym atutem jest to, że mogę przy okazji czegoś się nauczyć. Zobaczmy co znajdziemy w 56. numerze.

Jak zawsze na początku This and That, gdzie między innymi kilka interesujących rzeczy z Polski, ale nie tylko. Dalej znajdziemy zwycięskie opowiadanie z numeru 55. English Matters. Gratulacje dla Pani...

Początek roku to nowe wyzwania, ale także kontynuacja dotychczasowych. W moim przypadku oznacza to rozwijanie języka angielskiego do czego zachęca nowy numer dwumiesięcznika English Matters. Co ciekawego tym razem w nim znajdziecie? Już spieszę z odpowiedzią.

Artykuł, który zwrócił moją uwagę już po tytule na okładce to „Angelina Jolie – A Private Life on Public View” z...

• Przeczytane w 2016
  • Od wydawnictw/portali/autorów
  • Mam ♥
  • Zrecenzowane
  • 2016

Dodaj cytat z książki English Matters, 56/2016 (styczeń/luty)