Wybranki jej Wysokości 1

Tomasz Molski
Kotori
Miyabi Fujieda yuri manga kotori
Iono the fanatics
Wybranki Jej Wysokości (tom 1)
komiksy
Tomasz Molski
Miyabi Fujieda yuri manga kotori

Na początku manga wydawała mi się na swój sposób urokliwa. Czym dalej tym niestety coraz bardziej bezsensu.

Kupując tę mangę nie spodziewałam się opowieści o haremie królowej (i to królowej z "pewnego europejskiego państwa"). Liczyłam bardziej na historię władczyni i jej tajnych służb.. albo wyborowej małej armii. Trochę się zawiodłam mimo, że to mogła być fajna haremówka. Ale humor, teksty postaci i relacje wydały mi się na tyle sztuczne i przerysowane, że stwierdziłam, że to...

Poliamoryczne lesbijki!

Nie lubię haremówek jako takich, bo wątek rywalizacji o facetach za bardzo mi trąci myśleniem życzeniowym i fallocentryczną Freudowską ekonomią libidalną, ale haremówka yuri to jednak coś nowego, więc zdecydowałam się po to sięgnąć.

Korekta: wbrew pozorom, to nie jest haremówka. Owszem, królowa tworzy swój harem, szukając do niego odpowiednich...

Na półkach: , , , ,

Jakbym zobaczyła opis to bym tego nie kupiła XD.
Taaak... Do bólu to głupie - trzeba przyznać.Podchodzi bardziej pod komedię niż poważną mangę.Lekka.
Sama królowa jest głupiutka, jakby ktoś wyciął jej połowę mózgu. Ugania się tylko za babami.
No cóż spodziewałam się, że wybranki w sensie wybrane wojowniczki, a tu proszę jednak nie.
Trzeba przyznać, że w tym chaosie nie...

Dyskusje

• Manga
  • Mangi
  • 2016
  • Mangi do kupienia
  • Wątki LGBT/QUEER (w budowie)
  • Mangi/ Komiksy
  • 2019