Wybranki jej Wysokości 2

Tomasz Molski
Kotori
Miyabi Fujieda yuri manga kotori
Iono the fanatics
Wybranki Jej Wysokości (tom 2)
komiksy
Tomasz Molski
Miyabi Fujieda yuri manga kotori

1925

Chyba bardziej kretyńskiego komiksu jeszcze nie czytałam. Ani to zabawne ani ciekawe. Głębia charakteru? Sens? Fabuła? Jeśli poszukujesz czegokolwiek z rzeczy przeze mnie wymienionych, nie znajdziesz go pod tym tytułem.

Taka zwykła pierdułka, ale całkiem przyjemnie odmóżdżająca. Nie jest obraźliwa, nie wystawia niczyjej inteligencji na pośmiewisko, jest szczera w tym, czym jest, a jest tylko głupią komedyjką yuri. Jak można się za to gniewać?

Oj, chyba lepsza niż pierwszy tom. Ładna okładka, pewnie z tajemniczej ceremoni ślubnej, o której była wzmianka, niestety nie jest narysowana. Prawdopodobnie powodem było to, że autorka musiał szybko zakończyć mangę. Pomimo pośpiechu wydaje mi się, że tutaj było więcej sensu, fabuły i ogólnie ładu i składu.

Wciąż fajnie mieć poliamoryczne lesbijki w mandze, zwłaszcza, że ten tom dużo bardziej skupia się na poliamoryczności, oczywiście nie nazywając niczego wprost, bo nie daj boże powiedzieć słowo na "l" w yuri mandzie, o reszcie LGBTA+ alfabetu nie wspomnę. Świat by się skończył. Nie podoba mi się przedstawienie związku Eto i królowej, bo moment, w którym Eto pierwszy raz...

Dyskusje

• Manga