Bajki Króla Maciusia Pieszego

Gołdap
2015-12-29
2015-12-29
50 min.

Zbiór bajek edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa na drodze. Polecam bajkę "Matylda - zebra z afryki", w której tytułowa zebra przyjechawszy do miasta zmaga się z nowo poznanymi zasadami ruchu drogowego. Bajeczka napisana w zabawny sposób i na pewno przykuje waszą uwagę!

Bajki dla dzieci opowiadające o właściwym zachowaniu na drodze, wybrane do publikacji w konkursie pod tym samym tytułem. Jedna z nich jest mojego autorstwa. Napisane z poczuciem humoru, ciekawe i pouczające. Polecam!

Dodaj cytat z książki Bajki Króla Maciusia Pieszego