Radosna śnieżna pantera

Okładka książki Radosna śnieżna pantera Amelia Cobb
Okładka książki Radosna śnieżna pantera
Amelia Cobb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zosia i jej zoo literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zosia i jej zoo
The Lucky Snow Leopard
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01
Jacek Drewnowski

Będzie super dla młodszych czytelników

Będzie super dla młodszych czytelników

Ali i jego mama lila mają dużo przygód naprawdę sami się dowiecie książka słodka fajna i milutka super. Czy Zosi uda się przekonać Aliego że fajnie mieć rodzeństwo
Tom 6
Polecam

Tom 6
Polecam

Uwielbiam tą serię i tą książkę ! Polecam każdemu!!!

Uwielbiam tą serię i tą książkę ! Polecam każdemu!!!

Mojej 7-letniej córce książka bardzo się podobała. Opisana zostaje historia przesympatycznej Zosi, która umie rozmawiać ze zwierzętami. Przed samym Bożym Narodzeniem do Azylu przyjeżdżają dwa śnieżne irbisy, młody irbis Ali jest smutny - czy małej Zosi uda się go pocieszyć? Bardzo ciepła opowieść :)

Historia o małej śnieżnej panterze o imieniu Ali, który był smutny na wiadomość o rodzeństwie, ale gdy na świat przyszły 3 małe siostrzyczki, bardzo szybko zmienił zdanie, a wszystko to dzieje się w Święta Bożego Narodzenia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna

Fajna

• Czytane dzieciom
  • Julitka
  • Przeczytane w 2018
  • Oliwia
  • Przeczytane przed 2020
  • Julia

Dodaj cytat z książki Radosna śnieżna pantera