Ekologia człowieka Podstawy ochrony środowiska i zdrowia człowieka Tom 2

Okładka książki Ekologia człowieka Podstawy ochrony środowiska i zdrowia człowieka Tom 2
Napoleon Wolański Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
2012-01-01
2012-01-01

Okładka książki Rozwój biologiczny człowieka od poczęcia do śmierci Maria Kaczmarek, Napoleon Wolański
Ocena 0,0
Rozwój biologi... Maria Kaczmarek, Na...
Okładka książki O człowieku i jego rozwoju nie tylko seksualnym Andrzej Adamczyk „Kwadrat”, Maria Beisert, Maria Bogajewska, Danuta Cichy, Agnieszka Deszyńska, Katarzyna Dowbor, Romuald Dębski, Alicja Długołęcka, Lechosław Gapik, Andrzej Imieliński, Chrystian Imieliński, Kazimierz Imieliński, Zbigniew Izdebski, Andrzej Lucjan Jaczewski, Marek Jasiński, Krystyna Komosińska, Michał Korbelak, Anna Kowalewska, Jolanta Kwaśniewska, Zbigniew Lew-Starowicz, Andrzej Malinowski, Anna Mentlewicz, Irmina Mięsowicz, Aleksandra Piotrowska, Kazimierz Pospiszyl, Aria Pułtorak, Maria Pułtorak, Maria Półturzyck, Józef Półturzycki, Anna Radzik, Wojciech Ronatowicz, Alicja Siemak-Tylikowska, Anna Siniarska-Wolańska, Beata Skrzyńska, Anna Strumińska, Anna Szewczyk, Irena Szybiak, Mirosław S Szymański, Maria Szyszkowska, Maria Szyszkowska, Maciej Tanaś, Mieczysław Trząski, Grażyna Tworkiewicz-Bieniaś, Bohdan W. Wasilewski, Jolanta Wojciechowska, Napoleon Wolański, Krzysztof Wąż
Ocena 5,5
O człowieku i ... Andrzej Adamczyk „K...

ardzo dobry podręcznik, z dużą ilością zdjęć, zestawień, wykresów i tabel. Idealny dla studendów nauk przyrodnicznych jak i socjologii, psychologii i antropologii.

Dodaj cytat z książki Ekologia człowieka Podstawy ochrony środowiska i zdrowia człowieka Tom 2