Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne chwile

Alicia Silverstone Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece poradniki dla rodziców
The Kind Mama: A Simple Guide to Supercharged Fertility, a Radiant Pregnancy, a Sweeter Birth, and a Healthier, More Beautiful Beginning
Agnieszka Brodzik
Wydawnictwo Kobiece
Agnieszka Brodzik ciąża macierzyństwo poczęcie poród wegetarianizm weganizm
poradniki dla rodziców
Agnieszka Brodzik
Agnieszka Brodzik ciąża macierzyństwo poczęcie poród wegetarianizm weganizm

Słynna aktorka znana między innymi z filmu Słodkie zmartwienia napisała książkę, w której zawarła swoje poglądy na temat macierzyństwa. Alicia Silverstone, której synek Bear Blu ma obecnie prawie trzy latka, podzieliła się swoją niesamowitą historią i doświadczeniami, jakie miała, będąc w ciąży oraz w okresie połogu.

Z uwagi na to, że Alicia Silverstone jest weganką,...

Większość ostatnich wieczorów poświęciłam czytaniu „Fajnej mamy”. Byłam bardzo ciekawa tej książki, ponieważ hasła, którą ją opisują: „NATURALNE I SZCZĘŚLIWE macierzyństwo” są mi bardzo bliskie i myślę, że każda opowieść o tym, że macierzyństwo może być naturalne i szczęśliwe jest ważna i krzepiąca dla każdego obecnego i przyszłego rodzica. I biorąc pod uwagę to, że nie ma...

• Dziecko
  • Na zaś
  • Nie ma w moich bibliotekach
  • 2. Lista zakupów - książka
  • Remikowe Love