Od hegemonii do agonii. Upadek Układu Warszawskiego - polska perspektywa

Okładka książki Od hegemonii do agonii. Upadek Układu Warszawskiego - polska perspektywa
Jerzy M. Nowak Wydawnictwo: Bellona historia
historia
Bellona
9788311120235

Autor koncentruje się na ostatnich latach istnienia Układu Warszawskiego i jego rozpadzie. Był aktywnym uczestniekiem opisywanych wydarzeń. Książka jest bardzo ciekawa, ale nie jest ona przeznaczona dla masowego czytelnika, a raczej dla politologów, historyków i "zaawansowanych" hobbystów. Jeśli kogoś interesuje najnowsza historia, to gorąco polecam.

Jerzy M. Nowak Od hegemonii do agonii. Upadek Układu Warszawskiego - polska perspektywa Zobacz więcej

Ciekawostki historyczne