Souvenir

Therese Fowler Wydawnictwo: Amber literatura obyczajowa, romans
Amber
2011-10-11
2011-10-11

Niepozorna, romantyczna ksiazka. Jeden z ciekawszych melodramatow jakie czytalam.

Love story początku XXI wieku. Poruszająca i wzruszająca opowieść.Jest książką dla tych, którzy wierzą w przeznaczenie i w prawdziwą miłość. To również piękne studium godzenia się ze śmiercią i pożegnania z życiem, celebrowania trwającej chwili i pławienia się w dotyku bliskiej osoby. W życiu liczą się właśnie te ulotne momenty teraźniejszości, a jedyne, co po nas naprawdę zostaje, to pamięć bliskich...

Wyjęta z półki rodziców. Nie liczyłam na nic wyjątkowego. Inaczej..... liczyłam się z faktem przeczytania błahej, wyciskającej z oczy łzy historyjki. I faktycznie początek utwierdzał mnie w moim przekonaniu. Rezultat ..... przyjemne zaskoczenie, emocje. Otrzymałam dużo więcej niż się spodziewałam. I mimo tego, że początkowo przeszkadzał mi styl pisania i się irytowałam, to książkę oceniam jako dobrą. Dała mi dostatecznie dużo, bym dzięki niej pomyślała o swoim życiu, życiu najbliższych i tych dalszych. Każda przygoda z książką to indywidualna sprawa każdego z nas. Dlatego trzeba spróbować...... i ocenić, czy ta historia ma Ci coś do zaoferowania.

Wciągająca powieść o ponadczasowej miłości do drugiej osoby, do dziecka, do rodzica. O porządkowaniu swojego życia, emocji, uczuć, godzeniu się z losem, ale też odwadze w zmienianiu życia w obliczu śmiertelnej choroby. Świetna powieść na długie jesienne wieczory.

Przepiękna i wzruszająca książka, która daje do myślenia. Uświadamia, że należy doceniać życie i ludzi wokół nas.

Bardzo fajna książka - pokazuje ona jak kruche jest nasze życie i jak powinniśmy cieszyć się każdą chwilą spędzoną w gronie rodzinnym i z przyjaciółmi. Dawno się tak nie wzruszyłam czytają książkę. Cały czas kibicowałm bohaterce. Zszokowała mnie też "młodzieńcza miłość", co potrafi zrobić z mózgu młodej dziewczyny i do czego jest zdolna. Naprawdę warto przeczytać tę książkę.!!! pozdr.

Przepiękna, refleksyjna, taka smutno-listopadowa powieść. O kobiecie, która w obliczu śmiertelnej choroby chciała uporządkować wszystkie swoje sprawy i o miłości w obliczu nieuchronnej śmierci...O różnych rodzajach miłości- młodzieńczej, rodzicielskiej, dojrzałej. Książka daje olbrzymi ładunek wielu emocji...i nie jest to bynajmniej tani sentymentalizm. Przeszywająca i wyciskająca łzy. Gorąco polecam!!

Jest to jedna z moich ulubionych książek. Łatwo się można przy niej wzruszyć i rozpłakać.
Cudowana historia, której koniec jest niepewny. Zastanawiamy się, co będzie dalej. Zakończenie może zaskoczyć. Bo to co myślimy, może być sprzeczne z tym, czego chcemy.
Ogromnie polecam ją. Wszystkim. Bo warto ją przeczytać i zobaczyć, jak czasem może być ciężko i jak ważna jest obecność bliskich nam osób.
Pokochałam ją. Polecam!

Piękna książka.. Wzrusza za każdym razem kiedy po nią sięgam.

Piękna książka.. Wzrusza za każdym razem kiedy po nią sięgam.

Banał, banał... banałem poganiany.

Historia jak z taniego romansidła, z zakończeniem tak pretensjonalnym, że aż mdli. Aż dziwne, że ktoś pokusił się o przetłumaczenie tych wypocin na język polski. Tym bardziej szokuje wysoka ocena tej książki na portalu - sięgnęłam po nią tylko i wyłącznie dlatego, że użytkownicy lubimyczytać.pl ją polecali.
Od dziś im (Wam) nie wierzę!!!!!!!!!

Czas, który z nią spędziłam uważam za stracony.

Banał, banał... banałem poganiany.

Od dziś im (Wam) nie...

• 2011