Bieszczady na rowerze. Przewodnik rowerowy + mapa

Okładka książki Bieszczady na rowerze. Przewodnik rowerowy + mapa
Roman Trzmielewski Wydawnictwo: turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy

więcej Więcej

Ten przewodnik jest absolutnie genialny i zasługuje na najwyższą ocenę. Wycieczki są szczegółowo opisane i oznakowane do dobrej jakości mapie topograficznej. Trzydzieści wycieczek o różnym stopniu trudności, prowadzące po różnych nawierzchniach (asfalt, szuter i drogi gruntowe; każda trasa ma szczegółową rozpiskę ile km po każdym typie). Najwygodniej jest wprowadzić sobie...

Dodaj cytat z książki Bieszczady na rowerze. Przewodnik rowerowy + mapa