Litewskie konteksty Czesława Miłosza

Okładka książki Litewskie konteksty Czesława Miłosza
Viktorija DaujotyteMindaugas Kvietkauskas Wydawnictwo: publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki HERITO nr 40 / 2020 Mindaugas Kvietkauskas, Thomas Mann, Adam Mazur, Piotr Paziński, Redakcja kwartalnika HERITO, Bartosz Sadulski, Maciej Topolski, Miłosz Waligórski
Ocena 7,5
HERITO nr 40 /... Mindaugas Kvietkaus...
Okładka książki Znak nr 762 Jan Assmann, Jan Hartman, Józefa Hennelowa, Inga Iwasiów, Magdalena Kicińska, Dominika Kozłowska, Angelika Kuźniak, Mindaugas Kvietkauskas, Andrzej Muszyński, Piotr Oleksy, Robert Pawlik, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak
Ocena 7,0
Znak nr 762 Jan Assmann, Jan Ha...