Porwany

HarperCollins
2008-03-07
2008-03-07
Krzysztof Puławski
porwanie psychologiczna gra rodzice tragedia rodzinna

więcej Więcej

Książka,którą wchłonęłam. Żadne arcydzieło, ale wciągnęła. Może jest odrobinę przejaskrawiona i zbyt dużo się dzieje, ale pozostawia po sobie pytanie: ile jesteś w stanie zrobić, żeby uratować swoje dziecko?

Polecam - niebanalna koncepcja, bardzo wciągająca, zarywa noc.

Powieść nieźle napisana, ale to wszystko. Czyta się szybko i równie szybko o niej zapomina.

Zadziwiająca fabuła. A wszystko zaczęło się tak normalnie, spokojnie...

Potem zaniepokojona matka odkrywa, że nie wie, co się stało z jej jedenastoletnim synem. Jest zaniepokojona, ale w panikę wpada dopiero gdy spostrzega mężczyznę w kominiarce w swym salonie.

Nieoczekiwany zwrot akcji, gdy okazuje się, że porywacz ma większe plany wobec chłopca, a wymuszenie od niej...

Świetny thriller trzymający w napięciu, polecam.

Po ten tytuł sięgnęłam przypadkiem, mając nie wiele czasu na wybór książki w bibliotece. Zerknęłam na opis i od razu wiedziałam, że będzie to dobry wybór. Przeczytałam jednym tchem. Brak nudnych opisów i wartka akcja. Polecam na nudny niedzielny dzień.

Lekko się czyta, momentami trochę monotonna. Natomiast zakończenie kompletnie mnie zaskoczyło ;) daję 7/10

Książka godna polecenia, świetnie się czyta oraz fabuła bardzo wciąga.

Dobra książka, fajnie się czyta, wciągająca historia i nawet nie przeszkadza podczas czytania pewna przewidywalność.

Słaba. Przewidywalna, momentami śmieszna. Jak ktoś szuka łatwej lektury do przeczytania w chwilę to polecam.

• 2014
  • Z biblioteki