Jak złapać spadającą gwiazdę

Heidi Howarth Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Poczytajmy Razem opowieści dla młodszych dzieci
How to Catch a Falling Star
Barbara Górecka
Zielona Sowa
How to Catch a Falling Star
opowieści dla młodszych dzieci
Barbara Górecka
Poczytajmy Razem

Pewien niedźwiadek siedzi na trawie i patrzy w niebo. Chyba na coś czeka. Dosiadają się do niego leśne zwierzaki - jeż, zając, myszka i wspólnie patrzą i czekają na gwiazdę, aż spadnie. Gwiazda jest magiczna, bo spełnia życzenia. Niedźwiadek bardzo chciał gwiazdę złapać, żeby pomogła mu znaleźć kompanów do zabawy. Czy zwierzątko znajdzie przyjaciół?
Krótka książeczka do...

• Dla dzieci
  • Literatura zagraniczna
  • Biblioteka
  • Literatura obca
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Jak złapać spadającą gwiazdę