Paddington i bożonarodzeniowa niespodzianka

Okładka książki Paddington i bożonarodzeniowa niespodzianka
Michael Bond Wydawnictwo: Grafag Seria: Paddington opowieści dla młodszych dzieci
32 str. 32 min.
32 min.
Klaudia Iwanicka
Boże Narodzenie święta miś Paddington

więcej Więcej

Na początku chciałabym napisać, że R.W. Alley wykonał kawał dobrej roboty, tworząc przepiękne kolorowe ilustracje do tej książki. Na uwagę zasługuje również niesamowita wklejka, która zachwyca swoją formą.

Muszę niestety przyznać, że sama opowieść mnie jakoś szczególnie nie zachwyciła. Czego bowiem dowiedzą się z tej historii dzieci? Pewnie tego, że miś rozrabiaka za...

Miś Paddington - ulubieniec wielu dzieci. Tym razem w śmiesznej świątecznej opowieści .Książka w sam raz na przedświąteczny okres.

Rodzice wiedzieli, co mi dać na Mikołaja :) Tyle radości, spokoju i miłości jest w tej krótkiej, lecz cudownie wydanej książeczcę....

• Chcę w prezencie
  • Dla dzieci
  • Gucio czyta
  • ☼ Natka i Hubcio ☼
  • Świąteczne - Boże Narodzenie
  • Literatura angielska
  • Czytane z córką

Dodaj cytat z książki Paddington i bożonarodzeniowa niespodzianka