Podniebny wyścig. Samoloty

Okładka książki Podniebny wyścig. Samoloty
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Seria małego przedszkolaka opowieści dla młodszych dzieci
32 str. 32 min.
32 min.
samoloty auta disney dusty

Okładka książki Mała syrenka Tom Anderson, Walt Disney
Ocena 6,8
Mała syrenka Tom Anderson, Walt ...

Bardzo przyjemna pozycja dla Maluchów. Dusty Popylacz to mały samolot rolniczy, który marzy o wielkich wyścigach. Co prawda ma lęk wysokości, a bycie samolotem rolniczym nie daje zbyt dużych nadziei na bycie gwiazdą wyścigów lotniczych, ale Dusty ma to, czego inne samoloty nie mają - wiarę w siebie, wytrwałość, chęci do pracy, niezawodnych przyjaciół i głowę pełną marzeń.
Ładnie napisana, pełna ciekawych ilustracji książka, dla małych (pracowitych) marzycieli. Czytajcie z dziećmi! ;) My rodzice - też możemy nadal spełniać marzenia, nawet te, które zdają się być najmniej realne ;)

Dodaj cytat z książki Podniebny wyścig. Samoloty