Never Let You Go

Katy Regnery Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Współczesne baśnie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
romans new adult
Współczesne baśnie (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski
romans new adult

Ta książka mnie urzekła. Historia w niej opisana wzruszyła mną i moim sercem. Rozpaczałam, śmiałam i skakałam z radości przewracając kolejne strony i zagłębiając się w nią coraz bardziej.

Pani autorka miała genialny pomysł. Gorzej jej wyszli wykonanie.
Początek był mocny, wręcz wstrząsający. A potem zmieniło się to w jakiś melodramat. Były momenty, od których nie mogłam się oderwać, ale wszystko to psuły liczne strony pełne wałkowania wciąż tego samego, mdłego upewniania się bohaterów o wzajemnej miłości i tak dalej. Dodatkowo wszystko zostało popsute przez...

Niektórzy uważają, że to nie jest książka psychologiczna. Moim zdaniem jest . Ukazuję psychikę człowieka nad którym się znęcano i porwano. Ciężka i smutna historia, ale warta przeczytania.

Kolejny tom przeczytany i zdanie mam nadal takie samo-jest super🥰 Emocje i akcja opisane przez autorkę zrobiły na mnie wrażenie. Katy Regnery opisuje jak silne uczucia mogą determinować życie mimo wielu przeciwności.
Tom 1 był jak historia Pięknej i Bestii...Ta historia to współczesny Jaś i Małgosia, na szczęście dla mnie jest happy end choć po drodze wcale nie było takiej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka dostaje 7 gwiazdek za ciekawą, dobrze stworzą i oryginalną fabułę. Nie spotkałam się z współczesną wersją baśni ,,Jaś i Małgosia"
W niektórych momentach musiałam przerwać czytanie przez nadmiar emocji. Dobrze stworzeni i dokładny opis uczuć bohaterów są dużym plusem.
Polecam! ;)

19/2021

Bardzo fajna ,polecam

Dużo lepsza niż poprzednia część cyklu - historia wciągająca i nieprzewidywalna co pozwala trzymać czytalnika w napięciu.

Ale niestety znów: szablonowe postacie, przeciągnięte i powtarzające się opisy rozmyślań bohaterów (naprawdę, jeśli raz przeczytamy że dziewczyna tęskni za chłopakiem tak że ją boli, to nam wystarczy - nie trzeba tego samego powtarzać co kilka stron :))...

Mroczna, wstrząsająca historia. Z psychologią ma nie wiele wspólnego, jednak emocje z niej aż kipią

Recenzja pochodzi z bloga Skarbiec Książek: https://skarbiecksiazek.blogspot.com/2020/08/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-katy-regnery.html

Jedna błędna decyzja może zamienić życie w piekło. Beznadzieja i przerażenie, które są jej następstwem, skutecznie zatruwają każdy kolejny dzień. I tylko wyjątkowa osoba u boku, dzieląca te same trudy i znoje, potrafi dodać siły i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018